Aktualności

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

12-06-2024

Zajrzyj za kulisy życia na pokładzie najbardziej luksusowego statku wycieczkowego na świecie i zobacz, jak młode pary wybierają wymarzone miejsce na ślub dzięki dwóm nowym produkcjom lifestylowym, które pojawią się w AXN Spin. Włącz AXN White i poznaj historię miłosną Achillesa i Meliny w fascynującym greckim serialu dramatycznym, a także losy rodziny budującej życie na amerykańskiej prerii. Cofnij się w czasie dzięki najpopularniejszym serialom z lat 90-tych. w AXN Black. 

Prowadzony przez znanego kanadyjskiego eksperta w dziedzinie nieruchomości i projektowania Tommy’ego Smythe’a, program „Gdzie powiem tak?” zabiera narzeczonych w podróż po trzech zupełnie wyjątkowych przestrzeniach, w których mógłby odbyć się ich wymarzony ślub. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, czy elegancki koktajl bar na dachu wieżowca, Tommy przedstawia najlepsze opcje, które pomogą parze wybrać miejsce marzeń na swój ślub.  Widzowie poznają wybór młodej pary dopiero w dniu ślubu. Premiera serialu „Gdzie powiem tak?” we wtorek 11 czerwca o 16:55. Najnowsze podwójne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:55 i 17:25 w AXN Spin.

„Najdroższy rejs świata” przedstawia życie na pokładzie najbardziej luksusowego statku wycieczkowego świata, Seven Seas Explorer. Serial odkrywa tajemnice tego pływającego sześciogwiazdkowego hotelu, którego pasażerowie odwiedzają najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Każdy odcinek skupia się na innym aspekcie funkcjonowania statku. To wszystko pozwoli widzom w domu zajrzeć za kulisy wszystkiego, co składa się na zapewnienie niezapomnianych wrażeń na pokładzie najdroższego statku wycieczkowego na świecie. Premiera serialu „Najdroższy rejs świata” w środę 12 czerwca o 15:55. Nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 15:55 w AXN Spin.

„Winnice miłości” to opowieść o zakazanej miłości Achillesa (Andreas Georgiou) i Meliny (Eleni Vaitsou). Przeznaczeni sobie kochankowie spotykają się na dzień przed ślubami z innymi partnerami. Spędzają razem jedną szaloną noc w Atenach. Są obiecani innym partnerom, ale nie będą mogli powstrzymać swojego toksycznego uzależnienia od siebie nawzajem. Ich zakazana i namiętna miłość wywróci życie wszystkich do góry nogami. Nowe odcinki 2. sezonu serialu „Winnice miłości” od poniedziałku do piątku o 19:45 w AXN White.

Dramat oparty na serii książek Laury Ingalls Wilder „Mały domek”. „Domek na prerii” opowiada o życiu prostej, rolniczej rodziny Ingalls: Charlesa, Caroline, Mary, Laury, Carrie i Grace, którzy osiedlają się w uroczym domku nad brzegiem Plum Creek w pobliżu małego miasteczka Walnut Grove pod koniec XIX wieku. Serial, którego narratorką jest Laura, opowiada o jej prostym wychowaniu na farmie od dzieciństwa aż do dorosłości, kiedy zakłada własną rodzinę. Premiera 6. sezonu serialu „Domek na prerii” w środę 12 czerwca o 16:30. Najnowsze podwójne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:25 i 17:30 w AXN White.

W serialu „Xena: Wojownicza księżniczka”, Xena (Lucy Lawless), mściwa i okrutna wojowniczka, po spotkaniu herosa Herculesa (Kevin Sorbo) postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Rozpoczyna podróż, aby walczyć o dobro i sprawiedliwość. Wraz ze swoją przyjaciółką Gabrielle (Renee O’Connor) przemierza świat, aby bronić słabszych. Na jej drodze jednak nieustannie stają przeciwnicy, tacy jak Callisto (Hudson Leick) czy Ares (Kevin Smith), który jest w niej szaleńczo zakochany. Premiera serialu „Xena: Wojownicza księżniczka” w czwartek 6 czerwca o 19:00. Nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:00 w AXN Black.

Jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w historii, „Słoneczny patrol” opowiada historię drużyny ratowników ratujących życie na pięknych kalifornijskich plażach. Ich życie prywatne jest pełne problemów, historii miłosnych i wyzwań. Serial przyniósł światową sławę aktorom, w tym Davidowi Hasselhoffowi, Pameli Anderson i Carmen Electrze. Nowe odcinki serialu „Słoneczny patrol” od poniedziałku do piątku o 16:05 w AXN Black.

Zobacz inne aktualności:

22-12-2022

„Mezopotamia odkryta na nowo” na kanale Polsat Viasat History

Dzięki irackim władzom ds. dziedzictwa kulturowego, międzynarodowe zespoły archeologów ponownie odkryły zapomniane miasta, które przez dziesięciolecia były zamknięte dla świata – Niniwę, Larsę i Lagasz w starożytnej Mezopotamii – a przynajmniej to, co z nich pozostało po 30 latach grabieży. Wyniki działań, w których wykorzystano […]

Zobacz

22-12-2022

„Lap of Legends” już 12 lipca na kanale AMC

Zapnijcie pasy, bo w lipcu czeka nas jedyny w swoim rodzaju wyścig: człowiek kontra awatary legendarnych kierowców! Logan Sargeant, Amerykanin rywalizujący w Formule 1, zmierzy się z sześcioma znakomitymi przed laty zawodnikami Williams Racing takimi jak: Nigel Mansell (Mistrz Świata F1 1992),  Alain Prost (Mistrz Świata F1 […]

Zobacz

22-12-2022

„Straszny dom” w niedzielę 21 lipca w AXN

„Straszny dom” to animowana komedia z dreszczykiem dla młodszych i starszych widzów, w której trójka dzieciaków ma okazję przeżyci największą przygodę życia. Dwunastoletni DJ i jego przyjaciel Serdel wciąż myślą o tym, że po drugiej stronie ulicy, w domu starego pana Nebbercrackera, dzieje się coś […]

Zobacz