Terenowy Doradca Klienta

Jaki jest zasięg naszego projektu?

Zasięgiem Naszych usług obejmujemy ponad połowę woj. łódzkiego (dawne woj. Sieradzkie). Pełny zasięg znajdziesz na der.net.pl/zasieg

Jakiej osoby poszukujemy?

Sprawnie posługującej się komputerem i smartfonem,
Chętnie pokonującej kilometry pieszo roznosząc listy/ulotki,
Chętnie odbierającej telefony i z uśmiechem na twarzy obsługującej klientów.

Jak wygląda dzień terenowego doradcy klienta?

Otrzymujesz od Nas ulotki/listy do roznoszenia, telefon służbowy, komputer i drukarkę oraz dostępy do różnych aplikacji niezbędnych do pracy.

Pracujesz kiedy chcesz, jak chcesz i z kim chcesz (jeśli pewniej się czujesz pracując we dwójkę, możesz chodzić z koleżanką/kolegą – rozliczacie się między sobą). Sam(a) dzwonisz do klientów i odbierasz telefony wtedy, kiedy chcesz. Wszystkie nieodebrane telefony wylądują na Naszej całodobowej infolinii i będziesz mógł/mogła oddzwonić w dogodnym momencie.

Zalecamy stworzenie sobie mikro biura w domu, do którego może przyjść umówiony klient podpisać umowę, ale docelowo chcemy żeby wszystkie umowy były podpisywane zdalnie, akceptowane mailowo, a z klientem tylko potwierdzana tożsamość przy osobistej wizycie (mogą to zrobić technicy przy instalacji).

Przed rozpoczęciem roznoszenia listów/ulotek uruchamiasz aplikację i klikasz rozpoczęcie pracy. Po zakończeniu klikasz zakończenie pracy i wpisujesz w raport (plik na dysku google) jakie miejscowości danego dnia udało się zrobić, ile rozmów udało się przeprowadzić.

W przypadku podpisania umowy w raport wpisujesz adres instalacji i wysyłasz/zawozisz do głównej placówki Naszej firmy podpisane umowy w celu dalszej realizacji.

Jakie wynagrodzenie proponujemy?

Wynagrodzenie podstawowe za ilość rozniesionych ulotek – celujemy w stawkę 30 zł brutto za godzinę pracy,
Premia za podpisaną umowę 100 zł/szt. (pierwsze 5 umów po 500 zł/szt.),

Jakie warunki zapewniamy Ci do komfortowej pracy?

Całkowicie elastyczne godziny i dni pracy,
Umowa zlecenie, rozliczanie godzinowe w zależności od wykonywanej pracy,
Pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy,
Pełne wyposażenie niezbędne do pracy,

Nasza oferta brzmi dla Ciebie interesująco? Zapraszamy do wysyłania CV na adres: [email protected] oraz aplikowania przez formularz.

Formularz zgłoszeniowy