Aktualności

Promocja na start

31-01-2024

Złap Internet Światłowodowy 100/100 Mb/s za 30 zł miesięcznie przez cały okres umowy

Jeśli nie miałeś nigdy wcześniej instalacji światłowodowej DER.NET, ta promocja jest dla Ciebie!

Tylko na sieci własnej DER.NET – nie dotyczy sieci obcej!

Promocja ograniczona dostępnością urządzeń oraz czasowo do 31.12.2024r.

Zgłoszenia przyjmujemy tylko online przez formularz kontaktowy – podaj swój adres, a w odpowiedzi otrzymasz informację czy jesteś w zasięgu promocji!

Dlaczego tak tanio?

Usługę udostępniamy za pomocą routerów używanych, ale w pełni sprawnych z WiFi poprzedniej generacji (WiFi 4 – 802.11n).
Ilość routerów dostępnych w promocji jest ściśle ograniczona.

Promocja jest ograniczona czasowo do 31.12.2024 r. lub do wykorzystania wszystkich routerów.

Dotyczy tylko adresów na sieci własnej DER.NET (nie dotyczy sieci obcej), w których nie było nigdy wcześniej wykonanej instalacji DER.NET.

Dotyczy odbiorców indywidualnych – domów i mieszkań, nie dotyczy firm.

Umowę podpisujesz na 12 miesięcy z możliwością zmiany w dowolnym momencie na inny pakiet jednak bez możliwości powrotu na pakiet Promocji na start.

Po zakończeniu umowy możesz ją rozwiązać, przedłużyć na warunkach aktualnych promocji, lub nie robić nic i umowa przejdzie na czas nieokreślony.
Abonament w umowie na czas nieokreślony będzie zgodny z cennikiem dodanym przy zawieraniu umowy.

Router można wymienić na router WiFi Premium lub inne dostępne tylko w przypadku zmiany pakietu na ofertę z poza Promocji na start.

ZAMÓW PROMOCJĘ NA START
(w treści podaj adres pod którym ma być zainstalowana usługa)

Zobacz inne aktualności:

22-12-2022

Ważne mecze z udziałem Polaków w Hiszpanii, Włoszech i Francji wydarzeniami weekendu w ELEVEN SPORTS

W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS pokaże wyjazdowy mecz FC Barcelony Roberta Lewandowskiego z Celtą Vigo. Jego stawką dla gości są cenne punkty w walce o czołowe lokaty, a dla gospodarzy o utrzymanie w LALIGA EA SPORTS. Dla fanów ligi włoskiej zaplanowano między innymi transmisje spotkań […]

Zobacz

22-12-2022

Mecz na szczycie ligi hiszpańskiej oraz starcie AS Romy z Interem Mediolan w Eleven Sports

 MECZ NA SZCZYCIE LIGI HISZPAŃSKIEJ ORAZ STARCIE AS ROMY Z INTEREM MEDIOLAN GŁÓWNYMI WYDARZENIAMI WEEKENDU W ELEVEN SPORTS W najbliższy weekend ELEVEN SPORTS pokaże hit LALIGA EA SPORTS, w którym prowadzący w tabeli Real Madryt zmierzy się z drugą Gironą FC. Spotkanie z udziałem takich […]

Zobacz

22-12-2022

Polski serial szpiegowski na światowym poziomie

POLSKI SERIAL SZPIEGOWSKI NA ŚWIATOWYM POZIOMIE „NIELEGALNI” JUŻ NA ANTENIE KINO TV Warszawa, Mińsk, Sztokholm i Stambuł stanowią tło „Nielegalnych”, czyli pełnego tajemnic i zwrotów akcji serialu szpiegowskiego z prawdziwego zdarzenia. Czy agentom polskiego wywiadu uda się powstrzymać zamach terrorystyczny w Europie? Serial produkcji CANAL+ już […]

Zobacz